Byli chytřejší než si vůbec dovedeme představit.Lesopark Ustroń

30. května 2011 v 8:25 |  Zoologické zahrady
Lesní park je další zajímavou atrakcí v Polské Ustroni. Jedná se vlastně o takovou kombinaci zoo a obory. Vidět tu můžeme převážně lesní zvířata (jeleni, srnci, divoká prasata ale třeba i zubry) vše je umístěno v rozlehlých výbězích. Daňci a vietnamská prasata se po celém parku pohybují úplně volně bez jakéhokoliv omezení. Dále tu můžme vidět expozice dravých ptáků - orli, káňata, sovy atd. a jednu menší průchozí ptačí voliéru (zlatí bažanti, perličky, kachny, puštíci). Narazíme tu i na dinosaury (Daspletosaurus,raptor) i když poničené od neukázněných návštěvníků. V jarním období sem jezdí plno školních výletu takže v jindy zřejmě klidném parku je teď plno hluku. Naštěstí se však tyto výpravy většinou zdrží v zábavním koutku a tak ve zbytku parku je realtivně klid. 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 dinosaurss dinosaurss | 30. května 2011 v 16:13 | Reagovat

Tady byla moje sestřenice (myslím že to bylo tady) a říkla že to tam bylo uplně bezvadný.!..taky bych tam chtěla..:) →ty fotografie jsou moc pěknéé

2 kryptoraptor kryptoraptor | Web | 8. června 2011 v 16:00 | Reagovat

Zajímavé. Daspletosaurus není zrovna běžným exponátem.

3 Karel Karel | 12. března 2012 v 22:15 | Reagovat

Majitel této pseudoZoo je "řezník".S tímto "chovatelem" jsem si domluvil koupi 5ti kusů jelenů.Absolutně nemohu pochopit co s těmi nebohými zvířaty ty hovada prováděli.Varováním mělo být jedno uhynulé zvíře přímo v ustroni.Bohužel jsme jeleny připravené v transportních bednách neměli možnost prohlédnout a uvěřili slovům tohoto "chovatele".Jeleny jsme dovezli v žalostném stavu.Jeden uhynul do druhého dne a březí laň nám přes veškerou možnou péči umřela za 4 dny.Měla silně poškozený kříž.Z původních 5ti jelenů zůstali naživu pouze 2.Manželka je všechny oplakala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
obrazek