Byli chytřejší než si vůbec dovedeme představit.V nebezpečných dobách 3/3

13. května 2010 v 18:05 |  Povídky
Postavy:
Postavy
Pokračování z minulého dílu:

Carnotaurus vyšel z portálu a rozhlédl se. Tilian a Alex na něj mířili a byli připraveni to do něj napálit. Carnotaurus se však otočil a šel od nich pryč. Rozrazil zeď a utekl ven. Náhle se za nimi ozval ženský hlas: "Myslela jsem že jdete na výpravu a ne že ty tvory sem budete přivážet." Byla to Ellen Muranová - Traismarova asistentka. Profesor ji pověřil hlídáním budovy dokud se nevrátí z výpravy. Ellen si prohlédla Alexe a řekla mu: "pěkně tě tam zřídili" Pak si všimla Tiliana "A tohle je kdo?" Tilian jí vysvětlil že pochází z roku 2100 a že sem přicestoval sérií nešťastných náhod. Přitom si prohlížel zdejší stroj času.
Stroj času roku 2200
Když vyšli na ulici Tilian nevěřil svým očím. Ellen mu vysvětlila že se nacházejí v podzemním městě. Povrch země je už 100 let porostlý hustým neprostupným pralesem plným Future predátorů, obřích ptáků a jiné havěti. Poslední zbytky lidstva žijí právě v tomhle podzemním městě. Protože se město nacházelo pod zemí byla tu neustále tma. Carnotaurovu stopu našli snadno - stačilo jít po zdevastované cestě. Rozbitá auta další předměty na ulici a také krvavé stopy nešťastníků které Carnotaurus zabil nebo těžce zranil to vše je vedlo za uprchlým drvacem. Carnotaurus zatím kráčel potemnělými ulicemi.
Carnotaurus kráčel temnými ulicemi
Mířil ke nedalekému místu které bylo ozářené spousty světel. Po cestě však šířil hrůzu mezi všemi které potkal. Kdo mu přeběhl přes cestu toho sežral a krvavé cákance a utržené končetiny pak značily cestu kudy šel. Ellen se zastavila "Vypadá to že míří k lunaparku- nejosvětlenějšímu místu ve městě" Tilian na to "Je to denní zvíře a zřejmě ho to světlo láká". Carnotaurus tam už mezitím dorazil. Rozbil zeď a vtrhl dovnitř a zaútočil na každého koho uviděl. Nastala tam panika. Když tam Tilian, Alex a Ellen dorazili uviděli tu spoušť. Přiběhl k nim jeden ze zaměstnanců - Adam Orol "Jé vy máte pušky. Honem jděte! Tan tvor je támhle a zabíjí vše na co příjde. Carnotaurus zatím rozrušeně pobíhal po parku. Všechna ta hudba a rámus ho totiž velice stresovaly.
Carnotaurus běhal po lunaparku
Jeho pozornosti ovšem neušla klec stojící opodál. Byl v ní zavřený Future predátor který pronikl do města z povrchu - byl ale chycen a umístěn v zábavním parku jako atrakce. Carnotaurus jedním úderem své hlavy klec rozbil a Future predátor ho vzápětí napadl. Carnotaurus ho ale srazil k zemi a ješte ho přirazil k ní svou mohutnou nohou. Pak utekl zpátky do ulic. Tilian ho zpozoroval jak mizí v ulicích a rozběhl se za ním. Alex a Ellen ho následovali. Adam se přiblížil k nehybnému Future predátorovi. Ten ale znenadání po něm sekl přední nohou a způsobil mu ne tělě zři hluboké krvaké rýhy pak už si ho jen přitáhl a zamorodval. Tilian, Ellen a Alex dorazili zpět do laboratoře kam viděli Carnotaura vejít. Poplašné zařízení hlásilo pohyb nežádoucího objektu v laboratorní budově. Dravec se náhle znenadání vynořil zpoza hromady beden. "Palte!" Carnotaurus dostal přímí zásah mnoha kulek, zavrávoral a bokem padl na ovládací panel. Tím nejen zapnul portál ale také zpustil autodestrukci celé budovy. Za 5 minut zbude z celé oblasti jen pára, zastavit to nešlo přes mrtvolu Carnotaura. Tilian navrhl aby utekli do portálu sice skončí někde v jiné době ale to je určitě lepší než se tu usmažit. Ellen a Alex ho následovali jakmile proběhli protál se zavřel. A destrukce právě začala.
Exploze
Celá laboratoř se rozletěla. Výbuch byl tak silný že se celé podzemní město doslova vypařilo. Výbuch ale pronikl i na povrch a zničil vše v okruhu 50 kilometrů. Tímto výbuchem ovšem v roce 2200 definitvně zmizely poslední zbytky lidské civilizace. Pouze Tilian Jurakowsky, Ellen Muranová a Alex Abara si zachránili krky před usmažením v explozi. časový portál je ovšem poslal kdo ví kam........

Konec druhé série
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 HAAS HAAS | Web | 13. května 2010 v 18:51 | Reagovat

Zajímavé! To jsem zvědav, kam je to poslalo... :-)

2 Eva Eva | Web | 14. května 2010 v 7:21 | Reagovat

Moc hezké!

3 dodo dodo | 14. května 2010 v 11:53 | Reagovat

takže bude pokračování jestli jo tak se moc těším

4 T-Rex T-Rex | E-mail | 14. května 2010 v 16:41 | Reagovat

dobry pribeh

5 juriju juriju | E-mail | Web | 21. května 2010 v 14:21 | Reagovat

Zajímavé!!

6 allo allo | 23. května 2010 v 14:52 | Reagovat

bude pokračování?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
obrazek