Byli chytřejší než si vůbec dovedeme představit.Trespasser - základní levely

28. listopadu 2009 v 12:05 |  dinosauří hry
Beach (Pláž)
První level této hry. Jedná se hlavně o celkem pohodlnou procházkou pralesem. V malém údolí se pohybuje dvojice Brachiosaurů. Teprve až za tímto údolíčkem jsou Velociraptoři ale jen dva. Na konci jsou trosky jakési nadzemky.
Jungle road (Silnice džunglí)
V tomhle levelu stačí sledovat ruiny výše jmenované nadzemky a ty vás dovedou až do cíle. Jestli si zajdete tak můžete obdivovat zdejší býložravce - vyskytují se tu totiž hojně. Jsou to Stegosaurus, Triceratops, Parasaurolophus a Brachiosaurus. Mezi nimi a zvláště ke konci cesty jsou až nepříjemně častí hnědí Velociraptoři. V jednom úseku stojí ruina nějakého domu.
Industrial jungle (Průmyslová džungle)
První část je v husté džungli kde musíte neustále odrážet dotěrné Raptory. Samí hnědí a jeden červený (kterých si v pozdějších částech ještě užijete). Na mýtině uvidíte Tyrannosaura lovícího Parasaurolopha. Následuje skalní údolí zamořené raptory. Po seskočení do rybníčku se octnete na další pláni ovládené menším ale nebezpečnějším Albertosaurem. Také tu jsou červení raptoři, Parasaurolophus a havarované letadlo.
Town (Městečko)
Dříve to bývala nejznámější osada na ostrově dnes je to město Raptorů. Na červené a několik hnědých tu hned narazíte. Po opuštění osady se naskytne jedinečná podívaná lov dvou T. rexů na Parasaurolopha a pak boj mezi nimi na život a na smrt o kořist. Následuje údolí hustě osídlené Velociraptory. Tak to pokračuje až k vypuštěné přehradě. Brána za přehradou je únikem do další části.
Lab (Laboratoř)
První změna nastává ve vegetaci palmy a další tropické druhy nahradily smrky a borovice. Vyžší poloha je znát. Hned ze začátku je Tyrannosaurus zabývající se Triceratopsem. Potom dorazíte do přístavu - je tu několik raptorů, Stegosaurus a za jedním skladem opět T. rex. Cestou vzhůru narazíme zase na červené Velociraptory jak loví Triceratopse. Pak už dorazíme k laboratorním budovám. Kde musíme najít vypínač k branám za nimi.
Ascent 1 (Stoupání 1)
Hned první setkání s dinosaurem dává tušit že to nebude lehká cesta. Rozzuřený Albertosaurus, desítky hladových Velociraptorů. Tak to pokračuje až k moři kde kromě dravců je i mírný Stegosaurus. Pak následuje další údolí kde žijí už horští Raptoři - žlutočerně tygrovaní. Tak to pokračuje přes zůzné ruiny které se Raptorům zalíbily. Na konci u velké pyramidy číhá tyrannosaurus - mnohem větší než ti které jste doposud potkali.
Ascent 2 (Stoupání 2)
Výšlap z lesů do hor kde už není žádná vegetace. Občas narazíte na zbytky zásobovacího auta nebo nějakých základen. Po celou dobu vám budou v cestě bránit horští Velociraptoři. Útočí ze záloh, spouštějí se ze strmých svahů jen aby vám v cestě zabránili. Ve velké výšce kde už nic neroste narazíte na výtah do další části.
Summit (Vrchol)
První co uvidíte je bílá větrná elektrárna a ... horští Raptoři. Celou cestu až úplně na vrchol hory vám nedají pokoj. Tam nahoře číhá totiž ještě jeden zabiják - samotná královna zdejších Raptorů - červenočerná, dvakrát tak velká jako ostatní dorůstající velikosti Utahraptora. Její stisk je smrtící. Nejlepší je nalákat ji k okrají srázu nechat ji až jí uklouzne noha a spadne. Pak už jen stačí dojít k přistávací dráze a počkat na vrtulník.
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 mojeznamky mojeznamky | Web | 28. listopadu 2009 v 17:05 | Reagovat

HMMMM....vypadá to dobře ale lepší je parawold

2 Alfaraptor Alfaraptor | Web | 29. listopadu 2009 v 11:35 | Reagovat

Moc pěkný článek.

3 HAAS HAAS | Web | 30. listopadu 2009 v 15:31 | Reagovat

Ty obrázky se mi celkem líbí, ale rád bych tu hru měl!

Kromě toho mám podobnou hru, jmenuje se "Wanteova Země", můžu se tam setkat s více jak patnácti druhy pravěkých ještěrů a asi desíti druhů savců. Ti jsou taky pravěcí...

No, článek Ti, Deinonychu´, chválím, musí být obtížné vzpomenout si na toluk levelů. AHOJ!

4 dodo dodo | 3. prosince 2009 v 18:38 | Reagovat

A kdes tu hru našel já jsem se to pokoušel  
najít na seznamu aji na googlu

5 Mata Mata | 23. srpna 2010 v 20:37 | Reagovat

Ten parasaurolophus je nereálný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
obrazek